yurtdışı eğitim

İngiltere Öğrenci Vizelerinde Mülakat Dönemi Başlıyor... Başvuru İçin Acele Edin. ........................................................................................................................................
Avustralya ve Kanada’da Work and Study Programları Tam Size Göre... ........................................................................................................................................
2012 İndirimli Yaz Okulları Kayıtlarımız Devam Ediyor… Son Tarih: 10 Eylül
........................................................................................................................................
%50’ye Varan İndirimli Yurtdışı Eğitim Seçenekleri İçin Bizi Arayın...


Yurtdışı Eğitim Öncesi Online İngilizce Test    
Yurtdışı Eğitim de 15 Yıllık Tecrübe ve Güven.   


------------------------------    
Yurtdışı Eğitim'de
Kadıköy, Taksim ve Londra'dayız. 


Akreditasyonlarımız


yurtdışı eğitim

Felca

 


 

 

 

 
 

uk

İngiltere Konsolosluğundan Önemli Duyuru....


19 Şubat 2010 Tarihine Kadar Yapılacak Genel Öğrenci Vizesi Başvurularında:

 1. Bu tarihe kadar yapılacak Genel Öğrenci Vizesi başvurularında İngiltere’deki bir okuldan kabul edildiğinizi belirtir bir kayıt evrakı “visa letter” ile vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.
 2. Yine bu tarihe kadar yapılacak vize başvurularında İngilizce seviyenizin minimum Elementary Level (Common European Framework of Reference A2)  olmak zorunluluğu bulunmaktadır.
 3. Bu tarihe kadar vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli miktardaki parayı son bir aydır banka hesabınızda bulundurmuş olmanız gerekmektedir.

19 Şubat 2010 Tarihinden Sonra Genel Öğrenci Vizesi Başvurularındaki Değişiklikler:

 1. “Visa Letter” yerine İngiltere’de kayıt olduğunuz okuldan alınan ve online olarak oluşturulmuş CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) numarası yeterli olacak ayrıca okul kayıt evrakı aranmayacaktır.
 2. Yine bu tarihten sonra yapılacak vize başvurularında İngilizce seviyenizin minimum Elementary Level (Common European Framework of Reference A2) olmak zorunluluğu bulunmaktadır.
 3. Bu tarihten sonra vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli miktardaki parayı son bir aydır banka hesabınızda bulundurmuş olmanız gerekmektedir.

2 Mart 2010 Tarihinden Sonra Genel Öğrenci Vizesi Başvurularındaki Değişiklikler

 1. Bu tarihten sonra Dil Kursu, Lisans ve foundation öğrencilerinin yapacakları Genel Öğrenci Vizesi başvurularında haftalık 20 saat değil 10 saat çalışma izni alabilecekler.
 2. Yine bu tarihten sonra yapılacak vize başvurularında İngilizce seviyenizin minimum Elementary değil Pre-Intermediate Level (Common European Framework of Reference B1)  olmak ve gittikleri okulda B2 sınıfını alabilecek durumda olamaları gerekmektedir.
 3. Bu tarihten sonra vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli miktardaki parayı son bir aydır banka hesabınızda bulundurmuş olmanız gerekmektedir.
 4. 6 aydan kısa süreli kursa kayıt olanların aile bireyleri asıl başvuru sahibine katılamayacak
 5. Foundation veya lisansaltı öğrencilerinin aile bireylerinin çalışma izinleri olmayacaktır.

6 Nisan 2010 Tarihinden Sonra Genel Öğrenci Vizesi Başvurularındaki Değişiklikler

 1. Genel Öğrenci Vizesi Başvuru Harçları 6 Nisan 2010’dan itibaren 145 Pound’tan 199 Pound’a yükselecektir. Vize başvuru harçları artışından etkilenmemek için 6 Nisan tarihinden önce kayıt yaptırabilirsiniz.
 2. Staj Programları için sadece Yüksek Güvenilirliğe Sahip Sponsorlar aracılığı ile başvuru yapılabilecek.

Not 1: Aşağıdaki uygulama değişiklikleri Genel Öğrenci Vizesi (General Student Visa PBS-Tier 4) için geçerlidir. (Şu anda uygulamada olan Genel Öğrenci Vizeleri öğrencilere İngiltere de haftada 20 saat part time çalışma izni vermekle birlikte ülke içinden uzatılabilmektedir.)

Not 2:
Aşağıdaki değişiklikler Öğrenci Turist Vizesini (Student Visitor Visa) etkilememektedir. ( Öğrenci Turist vizeleri kurs süresine bakılmaksızın 6 aylık olarak düzenlenmektedir. Bu vize türü öğrencilere çalışma izni vermemektedir ve İngiltere içinden uzatılamamaktadır.)

Not 3: Yaz Başından İtibaren Dil Okulu, Lisans ve Foundation öğrencileri için Konsolosluk tarafından Standart İngilizce Seviye Tespit Sınavı açıklanacak. Bu tarihe kadar öğrencilerin İngilizce seviye tespit sınavları Pasifik Yurtdışı Eğitim ve İngiltere’deki okullarımız tarafından yapılacaktır.

Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilerinin tüm okul kayıt işlemleri, visa letter, CAS, Evrak Tercümesi ve vize başvuruları tarafımızca titizlikle yapılmaktadır. Bu nedenle yukarıda belirtilen tarihlerde meydana gelecek değişiklikler başvurunuzu etkileyecek durumda ise acil olarak bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 
 


» İNDİRİMLİ OKULLAR

indirimli okullar  Bu web sitesinin tüm hakları saklıdır! İzin almaksızın fotoğraflar ve içerikler kesinlikle başka bir yerde kullanılamaz Pasifik Yurtdışı Eğitim © 2004

ingiltere aile birleşimi vizesi ile 19 Yıllık Deneyim ve Güven
Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Profesyonel ingiltere aile birleşimi Hizmetleri